Faaliyetlerimiz

Alüminyum Doğrama Uygulamaları

Aluminyum Dünyası olarak başta İzmir ve ege bölgesi olmak üzere yurt çapında müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik modern ve ekonomik çözümler üretmektedir. Alüminyum doğrama izmir yapı sektöründe doğrama ve çeşitli alanlarda geçmişten günümüze kadar kullanılmaktadır; ancak günümüzde ısı yalıtımlı, ekonomik ve ergonomik doğrama sistemleri ile prestijli yapılarda tercih sebebi olmaktadır.

Alüminyum doğramayı diğer doğramalardan ayıran özelliklere kısaca değinecek olursak ; çevrecidir sağlık ve doğaya zarar vermez, doğal bir üründür, estetik ve uzun ömürlüdür , solmaz dış etkenlere dayanıklıdır , kullanım hataları dışında sorun çıkarmaz, her proje ve detaya uygun serileri mevcuttur, korozyona uğramaz, projeye göre tasarım ,renk ,kesit ve aksesuar seçenekleri değiştirilebilir.

Alüminyum Korkuluk Uygulamaları

Aluminyum Dünyası , alüminyum korkuluk izmir uygulamalarını müşterilerimizin istekleri ve uygulama yapılacak mekanın yapısal özelliklerine göre en sağlam ve estetik şekilde uygulamaktadır. Alüminyum balkon korkuluğu ve merdiven korkuluğu yada mekanları birbirinden ayırmak için tercih edilen panel korkuluk uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.Alüminyum korkuluk uygulamaları beş farklı sistem olarak ele alabiliriz ,

Klasik camsız alüminyum korkuluk , profiller dairesel kesitli olup istenilen renkte üretilebilmektedir, eloksal renk seçenekleri ve eloktrostatik renk seçenekleri mevcuttur, ankreajlar dolu ankreaj olup kimyasal silikon ile binaya montaj yapılmaktadır.

Alüminyum Küpeşte Uygulamaları

Alüminyum küpeşte sistemleri , alüminyum korkuluk uygulamaları ile birlikte ele alınmaktadır. Ayrıca uygulamaları yapılacağı alanda zemin özellikleri gibi etkenlerin uygun hale getirilmesi, sağlamlık ve estetik açıdan çok önemlidir.

Firmamız konut, apartman, site, Avm, İşyerleri , kamusal alanlar ve kamu binaları için alüminyum korkuluk ve küpeşte uygulamalarını kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmektedir. Aluminyum Dünyası olarak Korkuluk ve küpeşte uygulamaları yapmadan önce ücretsiz olarak keşifte bulunur ve sonuçlara göre üretim ve montaj faaliyetine başlarız.

Aluminyum Pergole Sistemleri

Aluminyum pergola sistemleri başka bir değişle Akıllı Çatı sistemleri imalatı ve montaj hizmetlerini sunmaktayız.

Bahçe, teras yada açık hava işletmeleri için en modern ve dayanım bakımından güçlü olan aluminyum pergola sistemleri, güçlü iskelet yapısı ve her türlü iklim koşuluna dayanılı aluminyum paneller sayesinde mekanları güneşin ve kış şartlarının etkilerine mağruz kalmasını önlemenin en etkili yoludur.

Persa sistem olarak bilinen aluminyum pergule sistemi, özel aksam ve motoru ile beraber otomatik olarak kendiliğinden açılıp kapanabilir. Cafeler, Oteller, Restoranlar yada konutlarda bahçe veranda yada teraslar için mükemmel bir çözümdür.

YUKARI